certyfikat iso
Produkty i systemy

Produkty i systemy


 

 
PRODUKTY NA ELEWACJE
 
PRODUKTY DO WNĘTRZ
 
PRODUKTY DO NAPRAW
I RENOWACJI

Odpowiednie podkreślenie  walorów dekoracyjnych i architektonicznych budynku, jak i nadanie mu indywidualnego charakteru a przede wszystkim skuteczna ochrona przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych - to zadanie dla kompletnych systemów ociepleń, tynków i farb na elewacje marki Farby KABE. Wybierając z szerokiej palety faktur, uziarnienia i kolorów stworzyć można elewacje o niepowtarzalnym stylu i jakości, zabezpieczone na długie lata. Zastosowanie systemów ociepleń ścian zewnętrznych budynków Farby KABE pozwala na ograniczenie zapotrzebowania na energię grzewczą, a także wpływa na redukcję zanieczyszczenia.

Wysokiej jakości farby i masy tynkarskie do wnętrz posiadają odpowiednią siłę krycia, trwałość barw, przyczepność do podłoża, odporność na szorowanie. Równocześnie są całkowicie bezpieczne dla zdrowia mieszkańców oraz środowiska naturalnego. W ofercie materiałów  do wnętrz znajdziemy produkty, które zaspokoją konkretne potrzeby i oczekiwania ich użytkowników. To bogata paleta farb przeznaczonych do pomieszczeń narażonych na zawilgocenie, zabrudzenie i uszkodzenia mechaniczne, farby do izolacji plam i zacieków, specjalistyczne farby do efektów dekoracyjnych. Produkty Farby KABE dopełniają ciepła domowego ogniska, zapewniając odświeżone, przyjemne i zdrowe wnętrza.

Niekorzystne warunki atmosferyczne  – na skutek popełnionych błędów projektowych i wykonawczych, zastosowania nie odpowiedniej jakości materiałów oraz braku systematycznej konserwacji elewacji mogą doprowadzić do spękania elewacji, zawilgocenia ścian czy nawet zasolenia murów. Chcąc przywrócić dawne walory estetyczne i zapobiec dalszemu postępowaniu procesów niszczenia warto zastosować specjalnie skomponowane systemy naprawy i renowacji budynków, w tym specjalistyczne materiały do renowacji obiektów zabytkokowych, wpisanych w rejestr opieki konserwatora zabytków. 

Znaczącą pozycję firmy Farby KABE Polska na rynku konserwatorskim odzwierciedla stale powiększająca się lista referencyjna znanych obiektów zabytkowych, przy renowacji, których wykorzystano technologie Farby KABE.

 

 

 drukujdrukuj | dodaj do notatnikadodaj do notatnika